Kariéra

Hledáme kolegy do našeho týmu

Proč pracovat pro nás?

Jsme moderní neustále se rozvíjející nebankovní společnost působící v oblasti poskytování spotřebitelských úvěrů. Dlouhodobý vztah se spokojenými klienty budujeme na základě důvěry, korektnosti a zejména individuálním přístupem. Věříme, že úspěch stojí především na kvalitě a pracovním nasazení našich zaměstnanců. V zájmu uspokojování požadavků našich klientů a rozvíjení aktivit neustále hledáme nové spolupracovníky.


Úvěrový poradce

Jako úvěrový poradce budete denně v kontaktu s klienty, kteří mají zájem o poskytnutí úvěru. Pro tyto klienty budete hledat optimální řešení. Budete komunikovat s klienty po telefonu či formou osobní schůzky, k dispozici jsou vám pro tyto účely naše plně vybavené kanceláře. Pracovní dobu si můžete řídit Vy sami, dle svých možností. Budeme vás pravidelně vzdělávat v oblasti obchodních a marketingových dovedností.

Očekáváme

spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
chuť pracovat jako OSVČ (není nutné aktuálně mít ŽL)
obchodního ducha a komunikační dovednosti
ochotu učit se, pracovat na sobě a rozvíjet se
výhodou je praxe v oboru pojišťovací/finanční poradce

Nabízíme

práci v silné společnosti s 20 letou tradicí
možnost využít zázemí firemních kanceláří
pravidelný rozvoj, obchodní podpora
adaptační příspěvek 5000,- Kč po dobu 4 měsíců
jasný a přehledný kariérní růst

Zaujali jsme vás?

Zašlete nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Sledujte nás

Najdete nás na sociálních sítích:

Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavírání smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru. IČ: 73539601

Úvěr v celkové výši 30 000 Kč, splatnost 60 měsíců, splátka 1 456 Kč, celková splatná částka 87 360 Kč, pevná úroková sazba a RPSN činí 69,77 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.